Podsumowanie Ligi Typerów Polski-Sport.pl: Najlepsi gracze stycznia 2023

Pierwszy miesiąc nowego roku był idealnym czasem, aby poprawić swoje wyniki w Lidze Typerów Polski-Sport.pl. Powrót najsilniejszych europejskich lig sprawił, że gracze mieli w czym wybierać. Jakie zakłady przyniosły naszym typerom największy profit? Kto uplasował się na podium styczniowej rywalizacji? Podsumowujemy wyniki i sprawdzamy, kto zostanie nagrodzony bonami na książki o tematyce sportowej. Liga Typerów Polski-Sport.pl awansowała na drugą pozycję w serwisie JohnnyBet! 

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie stycznia 2023

W sumie 25. graczy powalczyło o nagrody w pierwszym miesiącu nowego roku. Ponownie jeden z Typerów odstawił resztę stawki i pewnie zwyciężył. Przypomnijmy, że dopiero w drugiej połowie stycznia na boisko powróciły niemieckie zespoły, także otrzymaliśmy możliwość obstawiania pięciu najsilniejszych lig w Europie. Jednak piłka nożna to nie wszystko, nasi typerzy specjalizują się także w NBA i innych dyscyplinach. Jak co miesiąc przeglądamy kupony z największym zyskiem, a poniżej przedstawiamy trójkę zwycięzców w styczniu 2023.

top 3 w Lidze Typerów Polski-Sport.pl
najlepsza trójka w Lidze Typerów Polski-Sport.pl

1.miejsce: Michel218

Zwycięzca Ligi Typerów w styczniu w poprzednim miesiącu uplasował się tuż za podium, lecz dopiero w nowym roku dopiął swego i od razu wskoczył na fotel lidera. Użytkownik Michel218 został zwycięzcą styczniowej rywalizacji w Lidze Typerów Polski-Sport.pl ze sporą przewagą i zyskiem na poziomie 61.47.

Szczegółowe statystyki typera Michel218: 110 postawionych typów, 47 wygranych, yield 9.24% i ODI 11.05

Dwa kupony, które przyniosły największy profit graczowi Michel218 to zakłady na Ligue 1. Co więcej, oba z nich były typami na dokładny wynik spotkania. Mamy wśród nas eksperta od piłki francuskiej. Spotkanie Olimpique Marsylia – AS Monaco zakończyło się podziałem punktów, a zwycięzca styczniowych zmagań trafnie przewidział rezultat spotkania i zgarnął 34.2 profitu. Kurs 8.20 na pojedynczym zdarzeniu robi wrażenie.

najlepszy typ Michel218
najlepszy typ gracza Michel218

2.miejsce: juliano

Użytkownik juliano po raz drugi kończy miesięczną rywalizację na drugim miejscu. Przeglądając jego statystyki możemy spodziewać się zakładów na Premier League. Po raz kolejny kilka trafionych kuponów pozwoliło mu zdobyć tytuł wicelidera w styczniu 2023.

Użytkownik nie udostępnia szczegółowych statystyk.

Wszystkie zakłady postawione w styczniu przez juliano to typy na angielską piłkę. Wygrane spotkanie przez Aston Villę pozwoliło osiągnąć zysk 12.07. Ten użytkownik najczęściej korzysta z azjatyckiego handicapu i jak widać, jest w tym reguła.

najlepszy typ gracza juliano
najlepszy typ gracza juliano

3. miejsce: KingOfThePresent

Na ostatnim miejscu na podium uplasował się użytkownik, który rywalizuje z nami od samego początku Ligi Typerów Polski-Sport.pl. W szóstym miesiącu zmagań pierwszy raz wskoczył na podium i KingOfThePresent może cieszyć się z nagrody.

Szczegółowe statystyki typera: 497 postawionych typów, 261 wygranych, 0.17% yield i ODI 13.26

KingOfThePresent wśród zakładów, które przyniosły mu największy zysk, ma typy na piłkę nożną, tenisa i koszykówkę. Jednak zdecydowanie najwyższy profit przyniosło mu spotkanie Football League Two. Pojedynek Swindon Town – Gillingham obfitował w bramki i dzięki temu pozwoliło KingOfThePresent wywalczyć zysk 23.64.

najlepszy typ gracza KingOfThePresent
najlepszy typ gracza KingOfThePresent

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl na drugiej pozycji w serwisie JohnnyBet

W Lidze Typerów wszyscy gracze walczą o nagrody w ogólnym rankingu, ale oprócz tego mogą zgarnąć dodatkowe nagrody w prywatnych ligach. Jedną z nich jest Liga Typerów Polski-Sport.pl, która obecnie plasuje się na drugim miejscu wśród wszystkich lig w serwisie JohnnyBet.

Profit wywalczony przez pięciu najlepszych użytkowników w danym miesiącu jest sumowany i składa się na wynik ligi. Dobre wyniki w ostatnich miesiącach naszych graczy sprawiły, że jesteśmy wiceliderem.

najlepsze ligi prywatne
najlepsze ligi prywatne

Warto podkreślić, że jednocześnie można dołączyć do wielu lig i zmierzyć się z typerami z całego świata. Każda prywatna liga jest osobnym rankingiem. W Lidze Typerów Polski-Sport.pl znajduje się 5000 zł puli nagród, a oprócz tego każdy bierze udział w walce o 30 000 euro.

Darmowa Liga Typerów Johnnybet. Otwieramy ligę z pulą nagród 5 000 zł!

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA