Podsumowanie sobotnich spotkań Nice 1 ligi

3 mar 2018, 20:46

Za nami cztery sobotnie spotkania Nice 1 ligi w których po dwa zwycięstwa odnieśli gospodarze jak i goście.

Najwięcej bramek Padło w Tychach gdzie miejscowy GKS pokonał 2:1 Chrobrego Głogów. Wynik spotkania w 30.minucie otworzył Łukasz Grzeszczyk, a sześć minut później prowadzenie gospodarzy powiększył Daniel Tanżyna. Wiarę w wywiezienie z Tych korzystnego rezultatu w swoich kolegów tchnął w 50.minucie Mateusz Machaj, który wykorzystał rzut karny. Ostatecznie GKS pokonał Chrobrego 2:1 i ma już pięć punktów przewagi nad miejscem spadkowym.

GKS Tychy – Chrobry Głogów 2:1 (2:0)
Grzeszczyk 30 (k), Tanżyna 36 – Machaj 50 (k)

W Łęcznej miejscowy Górnik podejmował Wigry Suwałki, które pzed pierwszą kolejką po przerwie zimowej zajmowały jedenaste miejsce w tabeli. Zgromadzenie w liczbie 845 osób nie byli zadowoleni z gry swoich zawodników którzy ulegli 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów dla Wigier zdobył Patryk Klimala.

Górnik Łęczna – Wigry Suwałki 0:1 (0:1)
Klimala 28

Zajmująca miejsce nad strefa spadkową Pogoń Siedlce podejmowała na własnym stadionie Zagłębie Sosnowiec, które walczy o awans do Lotto Ekstraklasy. Gospodarze nie sprawili niespodzianki i ulegli Zagłębiu 1:0, a jedyną bramkę w 52.minucie zdobył Szymon Lewicki dla którego było to jedenaste trafienie w sezonie.

Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:0)
Lewicki 52

W ostatnim sobotnim spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Stomil Olsztyn 1:0 po bramce z rzutu karnego w dziewięćdziesiątej minucie spotkania.

Podbeskidzie Bielsko – Biała – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)