Pogoń i Arka podzieliły się punktami po fantastycznej drugiej połowie

6 wrz 2015, 18:50

Drużyna Pogoni Siedlce zremisowała u siebie w 7. kolejce 1. ligi z Arką Gdynia 2:2.

W pierwszej połowie nie działo się za dużo, ale więcej okazji do zdobycia bramki wykreowała sobie Arka. Jednak żadnej z nich nie wykorzystała. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie…

Pierwszego gola strzelili przyjezdni. W 59. minucie po dośrodkowaniu piłkę do siatki rywali głową skierował Michał Marcjanik. Już 7 minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Do siatki Arki trafił Adam Duda, który pokonał bramkarza po tym, jak ten wybronił strzał jego kolegi. Po 2 minutach było już 2:1. Autorem bramki został Mariusz Rybicki, który chciał dośrodkować z lewej strony boiska, ale przypadkowo skierował piłkę do bramki rywali. Do wyrównania w 81. minucie doprowadził Rafał Siemaszko, który wykorzystał sytuację sam na sam.

Pogoń jest w tej chwili na 13. pozycji w lidze z dorobkiem 8 punktów. Arka zajmuje 11. miejsce i zgromadziła do tej pory 9 “oczek”.

Pogoń Siedlce 2:2 Arka Gdynia