Pogoń rozgromiła lokalnego rywala w sparingu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:02
9 sty 2016, 14:55

Pogoń Szczecin pierwszy sparing w rozpoczętym okresie przygotowawczym ma już za sobą. Portowcy wysoko, bo aż  8:1 (2:1) pokonali Arkonię Szczecin.

W pierwszej połowie “Portowcy” zagrali w mocno rezerwowym składzie, złożonym głównie z zawodników rezerw i młodzieżowców. Stąd też grająca w lidze okręgowej Arkonia poczynała sobie całkiem dobrze i do przerwy przegrywała tylko jedną bramką.

Na drugą część gry trener Czesław Michniewicz wystawił do gry znacznie lepszą “11” i nie trzeba było długo czekać na efekty. Pogoń w tej części gry strzeliła sześć bramek, nie tracąc żadnej i wygrała 8:1.

Pogoń Szczecin – Arkonia Szczecin 8:1 (2:1)

Bramki: Miłosz Przybecki 23′, Patryk Paczuk 43′, Adam Frączczak 47′, Adam Gyurcso 50′, Adam Frączczak 68′, Mateusz Lewandowski 75′, Jakub Czerwiński 84′, Marcin Listkowski 90′.

Pogoń: Bartosz Piotrowski (46′ Adrian Henger) – Błażej Chouwer (46′ Sebastian Rudol), Michał Stańczyk (46′ Jakub Czerwiński), Sebastian Murawski (46′ Jarosław Fojut), Karol Danielak (46′ Mateusz Lewandowski) – Konrad Bartoszewicz (46′ Mateusz Matras), Jakub Piotrowski (46′ Michał Walski) – Miłosz Przybecki (46′ Adam Frączczak), Dawid Kort (46′ Ricardo Nunes), Patryk Paczuk (46′ Adam Gyurcso) – Adam Nagórski (46′ Marcin Listkowski).