Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Pogoń Szczecin szuka zimowych wzmocnień

Pogoń Szczecin szuka zimowych wzmocnień

0

Pogoń Szczecin zimą chce poważnie wzmocnić swoją kadrę. Odpowiedzialny za to będzie Maciej Stolarczyk, dyrektor sportowy klubu ze stolicy województwa zachodniopomorskiego. O swojej pracy opowiedział on w rozmowie z dziennikarzem Głosu Szczecińskiego.

– Chcielibyśmy sprowadzić trzech nowych zawodników, ale czy to się uda – nie wiem. Pracujemy nad tym – powiedział. – Trener przedstawił nam swoje oczekiwania odnośnie pozycji, które trzeba wzmocnić, ale nie wskazał konkretnych nazwisk – dodał po chwili.

Jak zdradził, z piłkarzami, którzy mogliby zasilić szeregi klubu, prowadzone są już rozmowy – Część jest naprawdę na zaawansowanym poziomie, wydaje się, że już niewiele brakuje do finalizacji, ale z doświadczenia wiemy, że takie rozmowy mają różny finał. Dopóki nie ma podpisanych kontraktów nie informujemy, nie wdajemy się w spekulacje – skwitował.

Portowcy rundę jesienną zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli Ekstraklasy. Do zmagań w rozgrywkach ligowych wrócą 10 lutego. Wówczas zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.

Komentarze