poniedziałek, 3 października, 2022

Pogoń Szczecin wybrała już nowego trenera. „Nawet dodam, że Szwed”

Dariusz Adamczak, dyrektor sportowy Pogoni Szczecin zdradził w programie „Misja Futbol”, że następca Kosty Runjaica został już wybrany. Nie zdradził jednak jego nazwiska. Krzysztof Stanowski na Twitterze napisał, że jest nim Szwed.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Pogoń Szczecin wybrała następcę Runjaica

Pod koniec marca pojawiła się informacja, że Kosta Runjaić porozumiał się z nowym klubem, do którego dołączy po zakończeniu tego sezonu. Wiele mówi się o Legii Warszawa, ale nie są to póki co potwierdzone informacje.

Pogoń Szczecin została więc postawiona przed trudnym zadaniem znalezienia godnego następcy dla Niemca, który wprowadził „Portowców” do czołówki PKO BP Ekstraklasy. Dyrektor sportowy klubu w rozmowie na kanale „Onetu” zdradził, że jego następca jest już znaleziony.

Znaleźliśmy nowego trenera na następny sezon. Nie wiem, kiedy podamy jego nazwisko, nie zależy to tylko od szkoleniowca i od nas. Nie chcę nic więcej zdradzać — powiedział Adamczak.

Krzysztof Stanowski wrzucił w sieć informację, że nowym trenerem Pogoni został Szwed. Co ciekawe, „Portowcy” jakiś czas temu kontaktowali się z Bartoszem Grzelakiem. Trener szwedzkiego AIK-u Solna dysponuje polskim oraz szwedzkim paszportem. Istnieje jednak małe prawdopodobieństwo, że chodzi właśnie o niego. AIK w marcu informował, że przedłużył z nim umowę do końca 2024 roku.

Kosta Runjaić porozumiał się z nowym klubem. Czy dołączy do Legii Warszawa?Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA