Polacy za granicą: Bramka Pawła Bochniewicza

31 sty 2016, 14:59

Paweł Bochniewicz w znaczący sposób przyczynił się do zwycięstwa jego zespołu. Polski obrońca w spotkaniu przeciwko Linense zdobył bramkę, a jego Granada B wygrała 2:1.

W spotkaniu 23. kolejki grupy czwartej Segunda Divison B, rezerwy Granady podejmowały na własnym stadionie Linense, faworytem tej rywalizacji była drużyna polskiego defensora. Zgodnie z przewidywaniami, to gospodarze lepiej zaczęli mecz i po bramce Pawła Bochniewicza w 38. minucie wyszli na prowadzenie. Na początku drugiej połowy wynik na 2:0 podwyższył Brian Olivan, a honorowe trafienie dla Linense zaliczył Miguel Angel Espinar.

19-letni obrońca po raz drugi w tym sezonie trafił do siatki rywala. W spotkaniu z Linensie został także ukarany żółtą kartką. Granada B z dorobkiem 37 punktów zajmuje 5. miejsce w tabeli czwartej grupy Segunda Division B. Jeśli chcę walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej musi wspiąć się na co najmniej 4. lokatę, do której traci trzy oczka.