Polki posędziują Ligę Mistrzyń w Paryżu!

Znamy rozjemczynie rewanżowego starcia 1/16 Ligi Mistrzyń, który odbędzie się w Paryżu. Spotkanie pomiędzy PSG a Sankt Pölten sędziować będzie delegacja z Polski. 

Już w najbliższy czwartek odbędą się rewanżowe starcia w ramach 1/16 Ligi Mistrzyń. Do Paryża na mecz z miejscowym Paris Saint-Germain przyjedzie SKN Sankt Pölten. Pierwsze spotkanie wicemistrzyń Francji z mistrzyniami Austrii zakończyło się zwycięstwem Paryżanek 4:1 i mało kto spodziewa się, że zawodniczki Sankt Pölten stać na odrobienie strat.

Sędzią główną rewanżowego spotkania w Paryżu będzie Ewa Augustyn, która swój sędziowski debiut w fazie pucharowej Ligi Mistrzyń zaliczyła w ubiegłym roku. Na liniach pomagać jej będą Kinga Seniuk-Mikulska oraz Paulina Baranowska, zaś arbitrem technicznym starcia będzie Anna Adamska.

Warto przypomnieć, że w spotkaniu 1/16 Ligi Mistrzyń oprócz polskiej obsady sędziowskiej, możemy obejrzeć również grę reprezentantek Polski. W barwach Paris Saint-Germain występują bowiem bramkarka Katarzyna Kiedrzynek oraz pomocniczka Paulina Dudek. To właśnie Dudek zdobyła jedną z bramek w pierwszym meczu z SKN Sankt Pölten.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA

Reklama