Strona główna Piłka nożna Połowa składu wymieniona! Tak najprawdopdobniej zagramy z Włochami!

Połowa składu wymieniona! Tak najprawdopdobniej zagramy z Włochami!

0
Foto: Nick Potts/PA

Już w niedzielę od 20:45 niesamowicie ważne spotkanie dla reprezentacji Polski, które może wyłonić spadkowicza z Dywizji I Ligi Narodów. Reprezentacja Polski w Chorzowie podejmie Włochów, którzy po dwóch meczach podobnie jak “biało-czerwoni” mają na koncie jeden punkt i porażka zarówno dla jednej, jak i drugiej ekipy będzie oznaczała spadek do niższej dywizji…

Mimo tak ważnego pojedynku zmian nie boi się szkoleniowiec reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek, który po raz kolejny zamierza przemeblować wyjściową “11”. Tym razem wyjdziemy już tylko z jednym napastnikiem i będzie nim oczywiście Robert Lewandowski.

W bramce nastąpi zmiana, bowiem między słupkami stanie Wojciech Szczęsny, dla którego będzie to debiut w Lidze Narodów. Linię obrony stworzą Arakdiusz Reca lub Paweł Olkowski na lewej stronie, w środku duet stoperów Jan Bednarek i Kamil Glik, z kolei po prawej stronie najprawdopodobniej będzie biegał Bartosz Bereszyński, którego kontuzja odniesiona w meczu z Portugalią nie okazała się poważna.

Przy braku pauzującego za karki Mateusza Klicha w pomocy zagrają oczywiście Grzegorz Krychowiak i Piotr Zieliński, a pomagać im będą ponadto Kamil Grosicki, Karol Linetty i Arkadiusz Milik.

Początek spotkania Polska – Włochy o 20:45 na stadionie w Chorzowie.

Komentarze