sobota, 25 czerwca, 2022

Polska – Holandia na Mistrzostwach Europy U-17. Kiedy i gdzie oglądać?

Reprezentacja Polski pod wodzą Dariusza Gęsiora nad wyraz kiepsko przywitała się z mistrzostwami Europy U-17 rozgrywanymi w Izraelu. Sromotna porażka z Francją to swoisty kubeł zimnej wody. Szansa na rehabilitację nastąpi już dziś podczas meczu Polska – Holandia. Czy kadra zmaże plamę z pierwszego starcia?

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Polska – Holandia na Mistrzostwach Europy U-17

Od poniedziałku w Izraelu trwają mistrzostwa Europy U-17. Nasza drużyna narodowa bierze w udział w tego rodzaju imprezie po raz pierwszy od dziesięciu lat. W pierwszym spotkaniu młodzieżowego Euroczempionatu kadra doznała druzgocącej przegranej z Francją (1:6). Honorowego gola dla „Biało-Czerwonych” strzelił Dawid Drachal.

Dzisiaj zawodnicy selekcjonera Dariusza Gęsiora zmierzą się z Holandią, pragnąc zatrzeć fatalne wrażenie z poprzedniej potyczki. Ekipa „Oranje” to obrońcy tytułu mistrzowskiego oraz czterokrotni triumfatorzy turnieju. Holandia w pierwszym pojedynku odniosła dość pewne zwycięstwo nad Bułgarią (3:1).

Mecz Polska – Holandia rozpocznie się w czwartek 19 maja o godzinie 16:30. Transmisję tego spotkania będzie można zobaczyć na antenie TVP Sport.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Lekcja futbolu w pierwszym meczu ME U-17. Polska przegrywa 6:1

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA