Strona główna Piłka nożna Z kim Polska zagra przedostatni mecz przed Mundialem? Jest sensacyjne rozwiązanie?!

Z kim Polska zagra przedostatni mecz przed Mundialem? Jest sensacyjne rozwiązanie?!

0
Foto: univision.com

Do piłkarskich mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w Rosji pozostało nieco ponad pół roku. W tym czasie reprezentacja Polski rozegra jeszcze cztery mecze by jak najlepiej przygotować się do najważniejszej imprezy czterolecia. Jesteśmy pewni również już trzech towarzyskich rywali, ale wciąż zagadką pozostaje z kim rozegramy pierwszy czerwcowy sparing…

W marcu kadra Adama Nawałki rozegra towarzyskie mecze z Koreą Południową i Nigerią. Będzie to próba skonfrontowania się z rywalami podobnymi stylem i umiejętnościami do Japonii i Senegalu. Ostatni mecz przed wylotem do Rosji to z kolei starcie z Litwą, która przyniosła nam szczęście przed Euro 2016. Wciąż jednak nie wiadomo, z kim Polacy zmierzą się na początku czerwca…

Według peruwiańskiej agencji prasowej Andina bardzo prawdopodobne jest starcie własnie z Peru, które szuka mocnego rywala z Europy.

– Peruwiański Związek Piłki Nożnej zaplanował ostatni mecz towarzyski przed mundialem w Moskwie. Polska i Belgia są najbardziej prawdopodobnymi przeciwnikami – możemy przeczytać na stronie Andiny.

Potwierdzał to również całkiem niedawno sekretarz PZPN, Maciej Sawicki i wszystko składałoby się w jedną całość gdyby nie fakt, że Peru chce grać w…Moskwie. Na to na pewno nie zgodzi się zarówno Polski Związek Piłki Nożnej oraz Adama Nawałka zwłaszcza, że cztery dni później mierzymy się w Polsce z Litwą i ponownie musielibyśmy wracać do Rosji. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Peruwiańczycy zrezygnują z opcji moskiewskiej i zdecydują się rozegrać to spotkanie w Polsce.

Komentarze