środa, 10 sierpnia, 2022

Polska zmierzy się z Chile przed MŚ. Michniewicz ujawnił plany

Polska rozegra spotkanie towarzyskie z Chile przed mistrzostwami świata w Katarze. Szczegółowe plany przygotowań reprezentacji zdradził Czesław Michniewicz. Taką informację przekazał serwis „TVP Sport”.

Plany przygotowań do mundialu

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Reprezentacja Polski za niespełna trzy miesiące uda się do Kataru, aby uczestniczyć w mistrzostwach świata. Rywalami kadry prowadzonej przez selekcjonera Czesława Michniewicza będą drużyny Argentyny, Meksyku i Arabii Saudyjskiej. Po losowaniu grup sztab kadry rozpoczął poszukiwania przeciwnika, z którym Biało-Czerwoni zmierzą się przed wylotem na mundial.

Wcześniej rozważano mecz towarzyski z Peru, Kostaryką, Kolumbią, a nawet Brazylią. Ten ostatni pomysł zakończył się fiaskiem. Jednak federacja nadal szukała odpowiedniego oponenta. Oczywiście, zanim do spotkania towarzyskiego dojdzie, Polskę czekają jeszcze pojedynki z Holandią oraz Walią w Lidze Narodów.

Polska zagra towarzysko z Chile

We wtorek Czesław Michniewicz spotkał się natomiast z młodzieżą i zdradził, z kim nasi reprezentanci zagrają przed mistrzostwami świata. Jako pierwszy słowa selekcjonera drużyny narodowej przytoczył Jakub Kłyszejko z portalu „TVP Sport”. Najpewniej rywalami Polaków będzie reprezentacja Chile. Potyczka ma zostać rozegrana w Warszawie.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze rozpoczną się 21 listopada i potrwają do 18 grudnia. Podopieczni selekcjonera Czesława Michniewicza turniej zainaugurują 22 listopada meczem przeciwko Meksykowi.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Czesław Michniewicz wydał oświadczenie. „Po turnieju będę walczył”

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA