Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Pomocnik Wisły wraca po kontuzji

Pomocnik Wisły wraca po kontuzji

0

Pomocnik Wisły Kraków Emmanuel Sarki wraca do treningów po ciężkiej kontuzji. Nigeryjczyk zmagał się z popularnym dla piłkarzy urazem uszkodzenia więzadeł krzyżowych.

Sarki od dawna nie reprezentował już Wisły na boisku. Powrót do treningu błyskotliwego piłkarza jest z pewnością świetną wiadomością dla szkoleniowca drużyny spod Wawelu. W Wiśle obecnie przyda się każdy ofensywny pomocnik, bo skuteczność “Białej Gwiazdy” w tym sezonie nie jest zbyt wysoka. Na powrót Sarkiego kibice Wisły będą musieli jeszcze trochę poczekać. Powrót na boisko po tak poważnym urazie zajmuje sporo czasu. Niewykluczone jednak, że nigeryjski skrzydłowy pomoże podopiecznym Kazimierza Moskala jeszcze na koniec pierwszej części sezonu.

Piłkarz z Krakowa z urazem zmagał się aż od marca. Wówczas podczas jednego z meczy ligowych uszkodził więzadła i musiał przez tak długi okres pauzować. Przed kontuzją Sarki pamiętany był z przebojowych i dynamicznych akcji. Powrót tego zawodnika z pewnością zwiększy konkurencję wśród ofensywnych graczy z Reymonta.

Komentarze