Porażka Chicago Fire, grał Frankowski

2 cze 2019, 10:17

Drużyna Chicago Fire przegrała na wyjeździe z Atlantą United 0:2. W drużynie gości wystąpił reprezentant Polski Przemysław Frankowski.

Zespól Chicago od trzech spotkań nie potrafił wygrać meczu. Niestety w ostatnim spotkaniu nie poprawił swojej pozycji, przegrywając na wyjeździe. Bohaterem meczu został strzelec dwóch bramek, Josef Martinez. Piłkarz z Wenezueli w 12 minucie otworzył wynik spotkania, a w 43 minucie dorzucił druga bramkę. W 63 minucie na murawie pojawił się reprezentacyjny skrzydłowy Przemysław Frankowski.

Przemek w okresie zimowym zamienił Jagiellonie Białystok na Chicago Fire. Jaga na transferze zarobiła 1,7 miliona euro. Zawodnik związał się umową do 31 grudnia 2022 roku. 24-latek jak na razie wystąpił w dwunastu spotkaniach, strzelając jedną bramkę oraz notując dwie asysty. Skrzydłowy został powołany przez Jerzego Brzęczka na mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy przeciwko Macedonii Północnej oraz Izraelowi.

Ekipa Chicago zajmuję obecnie 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów.