Porażka Dynama w sparingu, połówka Teodorczyka

5 lut 2016, 17:52

Dynamo Kijów przygotowuje się do wiosennych zmagań w rodzimej lidze. Dziś jako sparing zagrali mecz z czeską Slavią Praga, której ulegli 1:2.

Przygotowania do sezonu trwają w najlepsze. Kolejnym sparingpartnerem Dynama Kijów, w kadrze którego znajduje się Łukasz Teodorczyk, była czeska Slavia Praga. Czeski zespół w Synot Lidze zajmuje dobrą 5. lokatę, natomiast Ukraińcy z 2. miejsca będą atakowali pozycję lidera Premier Ligi.

Pierwsza odsłona rozpoczęła się z kilkuminutowym opóźnieniem, jednak potem problemów już nie było. Niestety to przesunięcie w czasie było jedną z niewielu atrakcji jaką mogli oglądać kibice zgromadzeni w hiszpańskiej Marbelli na Estadio Municipal. Do przerwy żadna bramka nie padła, co więcej polscy fani nie mieli okazji obejrzeć w akcji Łukasza Teodorczyka, który spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych.

Druga część meczu mogła się już bardziej podobać. Od samego początku na boisku zameldował się były napastnik Kolejorza. W 57. minucie Jaromir Zmrhal dał swojej ekipie prowadzenie. Za 5 minut na 2:0 podwyższył Muris Mesanovic. Tym samym dobry rezultat kijowian oddalał się. Na 5 minut przed końcem Miguel Veloso zmniejszył rozmiary porażki na 1:2.