Porażka Leicesteru. Wasilewski znów na trybunach

26 wrz 2015, 17:33

W spotkaniu 7. kolejki Premier League Leicester Marcina Wasilewskiego przegrał 4:2 z Arsenalem. Dla Polaka znów zabrakło miejsca w kadrze.

To już niestety staje się tradycjna. Marcin Wasilewski znów, po raz kolejny w spotkaniu Premier League zasiadł na trybunach. Ranieri nie widzi miejsca w drużynie dla Polaka i od pewnego czasu odsyła go na trybuny.

Gospodarze bardzo dobrze spotkanie z Arsenelam bo w 13. min. objęli prowadzenie. Bramkę po solowej akcji zdobył Vardy. Niestety to już był koniec dobrych wieśni dla fanów Leicester. Arsenal przejął kontrolę nad meczem i do przerwy prowadził 2:1 po bramkach Walcotta i Sancheza. W drugiej części gry obraz gry nie ulegl zmianie. Sanchez dołożył jeszcze dwie bramki i Arsenal wygrywał 4:1. W ostatnich minutach bramkę na otracie łez zdobył Vardy ustalając wynik spotkania na 4:2.

Była to dopiero pierwsza porażka Leicesteru, który po tym spotkaniu spadł na szóste miejsce.