Strona główna Piłka nożna Futsal Porażka reprezentacji Polski w futsalu

Porażka reprezentacji Polski w futsalu

0
Foto: fifa.com
Polska kadra przegrała towarzyskie spotkanie na wyjeździe z Słowenią 1:3 (1:0). W poniedziałek Polacy w starciu z tym samym rywalem wywalczyli remis 3:3.

Słoweńcy to gospodarze przyszłorocznego Euro 2018 w futsalu- dla Polaków najważniejszej imprezy ostatnich lat. Listopadowe przygotowania podopieczni trenera Błażeja Korczyńskiego zakończyli porażką, ale już w grudniu czeka na nich inny rywal- Gruzja.

Dzisiejsze starcie znacznie różniło się od poniedziałkowego. Obydwie drużyny zagrały o wiele lepiej w defensywie, przez co trudniej było dostać się pod bramkę przeciwnika. W drużynie słoweńskiej brylował zdobywca dwóch goli- Matej Fidersek. Mimo kilku okazji, Polacy nie zdołali strzelić więcej niż jedną bramkę, nasi reprezentanci grali nieco zbyt bardzo pasywnie, mało konkretnie, a na dodatek brakowało im wykończenia, przez co zeszli z boiska pokonani.

Słowenia – Polska 3:1 (1:0)
Fidersek 19′, 33′, Ceh 37′ – Gładczak 29′

Skład reprezentacji Polski: Widuch, Kałuża – Mikołajewicz, Czech, Kriezel, Lutecki, Kubik, Dewucki, Cyman, Gładczak, Mizgajski, Solecki, Popławski, Wojciechowski.

Komentarze