Porażki Jagi w sparingu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:02
16 sty 2016, 17:24

Jagiellonia Białystok przegrała swój dzisiejszy sparing na Litwie. Drużyna trenera Michała Probierza zagrała jednak solidny mecz.

Jagiellonia Białystok rozegrała mecz kontrolny z Żalgirisem Wilno, jako test formy w środku przerwy zimowej Ekstraklasy. Jaga przegrała na wyjeździe 0:1 z Żalgirisem Wilno, a bramkę na wagę zwycięstwa w 90. minucie zdobył Darius Kazubovicius.

Michał Probierz po tym meczu nie ma jednak wielu zmartwień. In plus dla trenera Jagi jest na pewno to, że mógł sprawdzić dużą liczbę zawodników – w obu połowach wystawił bowiem dwa zupełnie inne składy.

Wśród zawodników, którzy pojawili się dziś na murawie byli pozyskani niedawno Matija Sirok i Dawid Szymonowicz. Trenerowi miał okazję pokazać się również testowany gracz Błękitnych Stargard Maciej Liśkiewicz.

W najbliższym czasie Jagiellonię czeka jeszcze sparing z Wigrami Suwałki oraz mecze kontrolne na zgrupowaniu w Turcji z: Karabachem Agdam, Jilvavą, Paksi FC, Botosani FC i Slovanem Bratysława.