Strona główna Piłka nożna Premier Liga: Smutny debiut Polaka. Zwycięstwa drużyn Krychowiaka, Rybusa i dobry mecz...

Premier Liga: Smutny debiut Polaka. Zwycięstwa drużyn Krychowiaka, Rybusa i dobry mecz Augustyniaka

0
Foto: football-lineups.com

Konrad Michalak zadebiutował w drużynie Akhmat Grozny, rosyjskiej drużynie występującej w rozgrywkach rosyjskiej Priemjer Ligi. Polak w 2019 roku został sprzedany do Akhmatu.

Wcześniej Michalak występował w Lechii Gdańsk, Wiśle Płock, Zagłębiu Sosnowiec, a swoje początki miał w Falubazie Zielona Góra i Czarni Zagan. Jego najlepszy czas był w Wiśle Płock i Lechii Gdańsk, gdzie wystąpił łącznie w 51 meczach. Polak od początku lipca trenuje pod okiem trenera nowej drużyny, na pierwszy mecz został powołany w dniu (14 lipca), niestety zawodnik został na ławce rezerwowych, a swój oficjalny występ w nowych barwach miał (21 lipca) grając z Uralem. Michalak wszedł w 79 minucie. Niestety wynik meczu zakończył się przegraną drużyny (3:0).

Dobrym meczem może pochwalić się Augustyniak, który wystąpił w tym samym meczu co Michalak, ale po przeciwnej stronie. Augustyniak był bliski strzelenia gola, ale jego mocny strzał za pola karnego minimalnie minął bramkę rywali.

Zwycięstwo drużyny Macieja Rybusa i Grzegorza Krychowiaka może napawać optymizmem, tym bardziej, że oboje zostali dobrze ocenieni podczas tego meczu, a sam wynik był na korzyść polaków. Ich drużyna, Lok. Moskwa wygrała 2:1 nad FC Tambow. Przy pierwszej bramce Rybus zaliczył asystę, która dała prowadzenie jego zespołowi. Są też ciemniejsze strony tego spotkania, ponieważ Grzegorz Krychowiak zakończył ten mecz z żółtą kartką.

Komentarze