Reklama

Prezes Bayernu szykuje pozew sądowy. „Potępiamy takie zachowania”

Prezes Bayernu, Herbert Hainer, ma ostatnio spory ból głowy. Nie dość, że wyniki osiągane przez bawarską drużyny mogą martwić sternika, to dodatkowo padł on ofiarą internetowego przestępstwa. Kilka osób w sieci podszywało się pod 68-latka, zakładając fałszywe profile w mediach społecznościowych i podając się za niego.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Prezes Bayernu padł ofiarą internetowego przestępstwa

Bayern Monachium miał wymarzony początek sezonu w Bundeslidze, ale od tamtej pory Bawarczykom – delikatnie rzecz ujmując – nie wiedzie się najlepiej. „Die Roten” zanotowali trzy remisy z rzędu, a ostatnio ponieśli porażkę z Augsburgiem. Jednak rezultaty sportowe to nie jedyne problemy mistrzów Niemiec.

Ostatnio przestępcy internetowi utworzyli kilka fałszywych kont na Facebooku pod imieniem i nazwiskiem prezesa Bayernu, Herberta Hainera. Oszuści za pomocą tych profili kontaktowali się z wieloma ludźmi, natomiast te osoby wierzyły, że rozmawiają z Hainerem. Doszło m.in. do prób wyłudzenia pieniędzy. Prezydent monachijskiego klubu i adwokaci powiadomili policję oraz zapowiedzieli podjęcie kroków prawnych w tej sprawie.

– Zarówno Herbert Hainer, jak i FC Bayern, wyraźnie dystansują się od tego rodzaju zachowań i potępiają oszukańcze intencje, które za tym stoją – oświadczył rzecznik prasowy mistrzów Niemiec w rozmowie z „Bildem”.

Na łamach „Bilda” czytamy również, że jeśli uda się schwytać cyberprzestępców, prezes Hainer złoży przeciwko nim oficjalny pozew sądowy. Stanowcza reakcja klubu i jego sternika może zakończyć się wobec tego poważnymi konsekwencjami dla sprawców.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Złodzieje działali podczas meczu Bayern – Barcelona. Włamywacze okradli willę Thomasa MuelleraPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Reklama

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama