Strona główna Piłka nożna Priemjer Liga: Krychowiak ponownie w "11" kolejki

Priemjer Liga: Krychowiak ponownie w "11" kolejki

0
Foto: football-lineups.com

Grzegorz Krychowiak staje się powoli jedną z największych gwiazd rosyjskiej ekstraklasy. W obecnym sezonie strzelił już swoją szóstą bramkę i mimo że z powodu fatalnego zderzenia z Arim nie zagrał w drugiej połowie i tak znalazł się w “11” kolejki.

Krychowiak gra jak za najlepszych czasów w Sevilli. Broni, przecina akcje i co najważniejsze, strzela bramki. W niedzielnym meczu z Krasnodarem zdobył bramkę, która dała jego drużynie remis. Polski pomocnik znajduje się w czołówce najlepszych strzelców Priemjer Ligi.

Dzięki zdobytej bramce oraz swojej postawie w meczu Krychowiak został ponownie nominowany do “11” kolejki. To kolejne takie wyróżnienie dla 29-latka. Polak znalazł się również w “11” 11. kolejki, kiedy to jego gol przesądził o wygranej Lokomotiwu z Zenitem.

Niestety po fatalnym zderzeniu z zawodnikiem Krasnodaru polski pomocnik nie był w stanie kontynuować spotkania. W przerwie meczu został przetransportowany do szpitala, gdzie stwierdzono wstrząśnienie mózgu. Sam zawodnik jednak potwierdza, że dołączy do zgrupowania kadry w środę. http://credit-n.ru/offers-zaim/ekapusta-besplatniy-zaim.html

Komentarze