Probierz i Papszun w jednym studiu. Zapytano ich o walkę o stanowisko selekcjonera

Aktualizacja: 27 lis 2023, 15:17
27 lis 2023, 12:15

Michał Probierz wygrał we wrześniu rywalizację z Markiem Papszunem w walce o stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Po ponad dwóch miesiącach obaj trenerzy pojawili się we wspólnym programie telewizyjnym. Obecny opiekun kadry opisał szczegóły tej rywalizacji.Probierz wygrał z Papszunem

Tuż po zwolnieniu Fernando Santosa ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski, w mediach przewijały się tak naprawdę tylko dwa nazwiska, jeśli chodzi o jego następcę. Później się to potwierdziło – w walce o stanowisko liczyli się Michał Probierz i Marek Papszun.

Choć zdaniem wielu kibiców lepszym kandydatem do tej roli miałby być były trener Rakowa Częstochowa, to Cezary Kulesza dokonał innego wyboru. Prezes PZPN ogłosił zatrudnienie Michała Probierza, który wcześniej był selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 21.

Probierz opisał relacje z Papszunem

W niedzielę Michał Probierz pojawił się w programie Liga+Extra. Jednym z ekspertów był właśnie Papszun, dlatego dziennikarze zapytali o ich rywalizację. – My się zawsze z Markiem śmiejemy z tego, co mówią, czyli młody perspektywiczny Papszun i stary Probierz, a różnica między nami to dwa lata – przyznał aktualny selekcjoner.

Po chwili Probierz dodał, że nie wyklucza, iż za jakiś czas to Papszun obejmie stery w kadrze.Markowi życzę powodzenia. Może kiedyś będzie na moim miejscu, bo rywalizowaliśmy o fotel selekcjonera. To normalna kolej rzeczy. Tak w życiu trenerskim, jak i zawodowym. Możliwe, że się za chwilę zamienimy. Życie takie jest i trzeba mieć klasę – dodał.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA