Przegrany sparing Lechii

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:02
18 sty 2016, 08:16

Lechia Gdańsk w ramach przygotowań do wiosennych meczów w Ekstraklasie uległa II- ligowcowi z Niemiec, FC St. Pauli 0:1.

Polski klub przebywający na tureckim zgrupowaniu przegrał z niemieckim II- ligowcem, zajmującym 4. lokatę w tabeli. Gola dla rywali w 30. minucie zdobył Jeremy Dudziak. W zespole zza zachodniej granicy wystąpił polski pomocnik, Waldemar Sobota.

Lechia Gdańsk: (I połowa) 50. Marko Marić – 23. Grzegorz Wojtkowiak, 35. Gérson, 3. Jakub Wawrzyniak – 11. Maciej Makuszewski, 8. Daniel Łukasik, 20. Michał Chrapek, 6. Sebastian Mila, 21. Sławomir Peszko – 17. Lukáš Haraslín, 30. Grzegorz Kuświk. (II połowa) 1. Łukasz Budziłek – 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 25. Adam Chrzanowski – 41. Paweł Stolarski, 33. Juliusz Letniowski, 7. Miloš Krasić, 9. Michał Mak, 29. Neven Marković – 44. Michał Żebrakowski, 18. Adam Buksa.
FC Sankt Pauli: (I połowa) 1. Philipp Heerwagen – 5. Joël Keller, 3. Lasse Sobiech, 17. Davidson Eden, 16. Marc Hornschuh – 19. Enis Alushi, 11. Marc Rzatkowski, 8. Jeremy Dudziak, 37. Choi Kyoung-rok, 28. Waldemar Sobota – 12. John Verhoek. (II połowa) 1. Philipp Heerwagen – 14. Brian Koglin, 4. Philipp Ziereis, 26. Sören Gonther, 15. Daniel Buballa – 9. Fafà Picault, 25. Dennis Rosin, 24. Nico Empen, 10. Christopher Buchtmann, 29. Sebastian Maier – 18. Lennart Thy.
żółte kartki: Mila – Alushi.

Źródło: 90 minut.pl