Przerwano mecz FK Kukesi z Legią Warszawa!

30 lip 2015, 21:22

Po bandyckim zachowaniu kibiców z Albanii przerwano mecz III rundy eliminacji Ligi Europy! Mecz nie zostanie wznowiony, najprawdopodobniej Legii zostanie przyznany walkower.

Po golu na 2:1 zdobytym przez Jakuba Rzeźniczaka, cieszący się Ondrej Duda został uderzony przedmiotem (najprawdopodobniej był to kamień). Interweniowali lekarze Legii, konieczna była pomoc karetki…

Do tej pory było 2:1 dla Legii. Pierwszą bramkę zdobył niezawodny ostatnio Nikolić,po przerwie Albańczycy wyrównali po rzucie rożnym. Nie minęły dwie minuty, jak Legia zdobyła drugą bramkę po precyzyjnym strzale Rzeźniczaka. To po tym golu doszło do feralnego zdarzenia, po którym Duda potrzebował pomocy medycznej, a mecz przerwano.

Możliwe, że Legii zostanie przyznany walkower 3:0. To znacznie przybliżyłoby polski zespół do awansu do IV rundy eliminacji LE. Jednak wolelibyśmy, aby awans uzyskany był w 100% na boisku.

****

Bydło, dzicz, swołocz – inaczej nie można nazwać kibiców Kukesi. Nie dorośli do tego, aby oglądać swoją drużynę w europejskich pucharach. Skoro UEFA potrafi ukarać kibiców Legii za flagi z napisami polskich miast lub za wizerunek świni, to Albańczykom powinna przydzielić drakońską karę.
… obawiam się, że porównując bydło do kibiców Kukesi obraziłem tych pierwszych.