Strona główna Piłka nożna Przewidywalny skład Polski na mecz z Izraelem

Przewidywalny skład Polski na mecz z Izraelem

0
Foto: sclate.com

Polacy dzisiaj przystąpią do kolejnego meczu w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Prawdopodobnie w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy zbyt wielu zmian.

Selekcjoner Jerzy Brzęczek pomimo zapewnionego awansu na Euro 2020 nie zamierza eksperymentować, na mecz przeciwko Izraelowi mają wybiec sprawdzeni piłkarze. Jedyną niespodzianką w składzie ma być nieobecność Kamila Grosickiego, który dotychczas wszystkie spotkania eliminacyjne rozpoczynał od pierwszej minuty. Okazję do występu od początku ma dostać Przemysław Frankowski.

Niewiadomą był występ Grzegorza Krychowiaka, który w meczu ligowym doznał wstrząśnienia mózgu. Defensywny pomocnik dołączył do kadry dopiero w środę ale jak się okazuję piłkarz ma wystąpić od początku. Kolejną szansę pokazania się ma dostać Krystian Bielik. Na lewej stronie defensywy wystąpi regularnie grający w SPAL Arkadiusz Reca.

Przewidywalny skład Polski:

Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Kamil Glik, Arkadiusz Reca – Krystian Bielik, Grzegorz Krychowiak – Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Przemysław Frankowski – Robert Lewandowski.
http://credit-n.ru/offers-zaim/joymoney-srochnye-online-zaymi.html

Komentarze