Przewidywany skład na Polska – Albania. Sporo zmian w jedenastce

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski stanie przed szansą na zmazanie plamy po piątkowym słabym meczu z Czechami. Biało-czerwoni zagrają na PGE Narodowym z Czechami. Jak będzie wyglądać jedenastka na to starcie?

Przegrany 1:3 mecz w Pradze dał Fernando Santosowi odpowiedzi na pierwsze pytania dotyczące przede wszystkim defensywy, która w tym starciu spisała się bardzo słabo. Bardzo prawdopodobne są także zmiany w środku pola i niewykluczone dołożenie drugiego napastnika.

Polska – Albania. Takim składem zagrają biało-czerwoni?

W bramce nie powinno dojść do zmiany i miejsce powinien zachować Wojciech Szczęsny. Mimo słabego spotkania z Czechami miejsce w składzie powinien zachować Jan Bednarek, a obok niego powinien znaleźć się Paweł Dawidowicz. Na bokach natomiast mogliby zagrać Nicola Zalewski i Michał Karbownik.

Spore roszady mogą zajść również w środku pola. Karol Linetty i Krystian Bielik najpewniej nie utrzymają miejsca w składzie. Zostaną natomiast Piotr Zieliński i Sebastian Szymański w centralnej strefie, a także Przemysław Frankowski na prawej stronie. Do jedenastki może za to wskoczyć Michał Skóraś, który dał niezłą zmianę z Czechami.

Przejście na czwórkę piłkarzy w środku pola mogłoby sprawić, że w ofensywie zobaczymy dwóch piłkarzy. Obok Roberta Lewandowskiego powinien się pojawić Karol Świderski, który w piątkowym spotkaniu był aktywny i pokazał, że jest w stanie dużo dać reprezentacji.

Przewidywana XI Fernando Santosa na mecz Polska – Albania (wg Polski-Sport.pl):

Wojciech Szczęsny – Michał Karbownik, Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz, Nicola Zalewski – Michał Skóraś, Piotr Zieliński, Sebastian Szymański, Przemysław Frankowski – Robert Lewandowski, Karol Świderski

Starcie drugiej kolejki eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy pomiędzy Polską i Albanią rozpocznie się w poniedziałek, 27 marca o godzinie 20:45.

Polska – Albania: Zakłady Bukmacherskie i Typy (27.03). Polacy zmażą plamę po wpadce z Czechami?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA

Reklama