Przy Reymonta na remis!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:37
10 kwi 2015, 22:21

Wisła Kraków zremisowała na własnym stadionie 1:1 w meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze!

Mecz kapitalnie rozpoczął się dla “Białej Gwiazdy”, która objęła prowadzenie już w 5. minucie za sprawą Haitańczyka, Donalda Guerriera. W polu karnym Górnika pomocnik gospodarzy zwodem uwolnił się spod opieki Gergela i strzałem z ostrego kąta pokonał Steinborsa! Strzelcowi asystował Łukasz Garguła.

W pierwszej połowie nie doczekaliśmy się więcej goli. W drugiej odsłonie również padła jedna bramka, ale tym razem dla gości.  W 53. minucie Erik Grendel przed polem karnym Wisły z łatwością oszukał Dudkę i huknął z 20 metrów tak, że Buchalik nie zdołał skutecznie zainterweniować.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i przy Reymonta mieliśmy remis, który nie satysfakcjonuje chyba żadnej ze stron.

Na tą chwilę Wisła z 39. punktami jest 5., z kolegi Zabrzanie mając o 2 oczka mniej są na 6. pozycji.