Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Przy Reymonta policja i prokuratura!

Przy Reymonta policja i prokuratura!

0
Foto: jagiellonia.pl

We wtorkowy poranek przy siedzibie klubu Wisła Kraków S.A. oraz Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków pojawiło się kilkadziesiąt radiowozów. Do środka weszły służby z psem tropiącym. Prokuratura Okręgowa w Krakowie rozpoczyna śledztwo przy Reymonta!

Można się było tego spodziewać. Prokuratura wraz z policją chce dokładnie przeszukać pomieszczania klubowe. Jak podaje RMF FM poszukiwane są dokumenty, które są związane z byłym zarządem i działaczami krakowskiej Wisły. Policja weszła do pomieszczeń klubowych oraz towarzystwa. Poszukiwane są dokumenty, które mają udowodnić nieprawidłowości.

Jak podaje dziennikarz TVN Szymon Jadczak do upadku klubu przyczyniło się całe krakowskie społeczeństwo, na czele z „Miśkiem” – liderem pseudokibiców. Towarzystwo Sportowe Wisła rozwiązało umowę z Matsem Hartlingiem i Vanną Ly. – „To jedna z niewielu rzeczy, która udała się ludziom w klubie” – mówi Szymon Jadczak, dziennikarz „Superwizjera TVN” i autor głośnego materiału „Bandyci i piłka nożna”, w którym ujawnił powiązanie Wisły Kraków z bandytami.

Komentarze