Przyśpiewka i owacje na stojąco. Jakub Moder przywitany przez kibiców

Aktualizacja: lis 15 2023, 14:53
lis 13 2023, 21:17

Jakub Moder znalazł się w kadrze meczowej Brighton na niedzielny mecz ligowy z Sheffield United. Reprezentant Polski nie zdołał wejść na boisku, ale mimo wszystko został bardzo ciepło przywitany przez kibiców “Mew”. Podczas rozgrzewki kibice bili zawodnikowi brawo i skandowali jego nazwisko.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Powrotu Jakuba Modera wyczekują nie tylko kibice w Polsce

Na początku kwietnia 2022 roku Moder zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Od tego czasu nie zagrał w żadnym oficjalnym meczu pierwszego zespołu Brighton. Po długiej rehabilitacji zdążył już zagrać dwa mecze w drużynie do lat 21. Ponadto w niedzielę pojawił się w kadrze meczowej swojej drużyny na ligowym mecz przeciwko Sheffield United.

Spotkanie nie ułożyło się po myśli klubu z Brighton. Za nadmierną ostrość z boiska wyleciał w 68. minucie Mahmoud Dahoud. Wówczas stało się jasne, że trener Roberto De Zerbi nie wpuści na murawę Modera, gdyż musiał poświęcić zmiany na inne korekty w składzie. Polak miał jednak okazję rozgrzewać się przy linii bocznej.

To wówczas kibice Brighton, który zobaczyli Polaka, wstali ze swoich miejsc i zaintonowali przyśpiewkę na część pomocnika. Dodatkowo 24-latek dostał gromkie brawa od miejscowej publiczności. To pokazuje, że powrotu na boisko zawodnika nie mogą doczekać się zarówno angielscy, jak i polscy kibice.

Wielki dzień dla Jakuba Modera. Pojawi się w kadrze meczowej Brighton

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA