Puchar Chorwacji: Bramka Damiana Kądziora! Dinamo gra dalej

Aktualizacja: 13 sty 2023, 14:29
30 paź 2019, 19:51

Dinamo Zagrzeb z Damianem Kądziorem w składzie pokonało NK Opatiję (3:0) i zameldowało się w kolejnej rundzie Pucharu Chorwacji. Reprezentant Polski zdobył jedną z bramek dla mistrza kraju.

W dzisiejszym meczu 1/8 finału krajowego pucharu wicemistrzów świata, wyraźnym faworytem byli podopieczni Nenada Bjelicy. Swoją wyższość zdołali udokumentować na murawie, pewnie ogrywając niżej notowanego rywala. Pierwszą z bramek dla Dinama zdobył już w 7. minucie rywalizacji Damian Kądzior.

W 29. minucie prowadzenie zespołu gości podwyższył Mario Gavranović, wykorzystując rzut karny. Szwajcarski napastnik na listę strzelców wpisał się również chwilę później, ustalając wynik rywalizacji na 3:0. W 74. minucie były szkoleniowiec Lecha Poznań postanowił dać odpocząć reprezentantowi Polski, wprowadzając w jego miejsce 17-letniego Josko Gvardiola.

NK Opatija 0:3 Dinamo Zagrzeb