Puchar Holandii: Drużyna Mateusza Klicha żegna się z rozgrywkami

22 wrz 2016, 20:43

Twente Enschede przegrało na własnym stadionie 1:3 z Utrechtem i już na etapie 1/32 finału zakończyło zmagania w rozgrywkach Pucharu Holandii.

Mecz, którego stawką była 1/16 finału lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w 17. minucie. Nicka Marsmana szczęśliwie pokonał 20-letni Richairo Zivkovic.

Twente atakowało i darzyło do wyrównania. To udało się po zmianie stron. W 54. minucie kibiców zgromadzonych na stadionie uszczęśliwił Turek Enes Unal. Niestety ekipa Klicha nie poszła za ciosem i w końcówce zapłaciła za to. Najpierw w 88. minucie ponownie na prowadzenie Utrecht wyprowadził Sebastien Haller, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry awans przypieczętował Zivkovic, dla którego było to drugie trafienie tego wieczora.

Mateusz Klich rozegrał 90 minut, jednak nie będzie mógł zaliczyć tego występu do udanych.