Puchar Holandii: Sensacyjna porażka NEC z Polakiem w składzie!

15 gru 2015, 20:14

NEC Nijmegen sensacyjnie odpadło z Pucharu Holandii! W meczu 1/8 finału drużyna Wojciecha Golli uległa na wyjeździe z malutkim HHC Hardenberg 0:2 i pożegnała się z rozgrywkami!

Zarówno NEC jak i HHC przechodzili wstępne rundy bez żadnych problemów. Gospodarze dzisiejszego spotkania wcześniej rozbili 4:0 Lisse i 3:0 VV Berkum, z kolei Nijmegen okazało się lepsze od Noordwijk(3:0) i Sparty Rotterdam(4:0).

Dziś sensacyjnie lepsi okazali się zawodnicy z Hardenbergu. Najpierw w 48. minucie prowadzenie gospodarzom dał Glenn Kobussen, z kolei na 12 minut przed końcem Dennis Krohne pogrążył przedstawiciela Eredivisie ustalając wynik spotkania!

Wojciech Golla grał przez 52 minuty i został zmieniony zaraz po stracie pierwszej bramki przez ofensywniej grającego Portugalczyka, Janio Bikela.