Puchar Niemiec: Awans drużyny Załuski. Gol Artura Sobiecha!

27 paź 2015, 22:14

SV Darmstadt Łukasza Załuski wygrało u siebie z Hannoverem 96 Artura Sobiecha 2:1 (0:0) w 1/16 Pucharu Niemiec. Jedyną bramkę dla gości strzelił właśnie Polak.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. Za to po przerwie zobaczyliśmy aż 3 bramki. W 74. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Aytac Sulu. A już minutę później mieliśmy remis 1:1. Bramkę dla Hannoveru zdobył Artur Sobiech, który trzy minuty wcześniej pojawił się na boisku zastępując Hiroki Sakaia. W 79. minucie ponownie drużyna Darmstadt wyszła na prowadzenie za sprawą Sandro Wagner. Wynik spotkania już się nie zmienił i to drużyna Łukasza Załuski awansowała do kolejnej rundy Pucharu Niemiec.

Polski bramkarz cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.