Puchar Niemiec: Bayer gromi, Boenisch tylko na ławce

28 paź 2015, 20:43

Bayer Leverkusen rozgromił w meczu 1/16 finału Pucharu Niemiec Viktorię Koeln aż 6:0! Niestety Sebastian Boenisch po bramce w weekend przeciwko Vfl Stuttgart tym razem całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Goście od samego początku meczu ruszyli do ataku i udokumentowali to bramką już w 15. minucie za sprawą Juliana Brandta. W pierwszej części Aptekarze dołożyli jeszcze dwa trafienia. Najpierw w 35. minucie na 2:0 podwyższył Bellarabi, a trzy minuty później wynik podwyższył Chicharito.

W drugiej połowie Bayer dołożył kolejne trzy bramki. 10 minut po wznowieniu gry swoją drugą bramkę w meczu zdobył Chicharito. W 80. minucie w końcu swojego gola zdobył były reprezentant Niemiec, Stefan Kießling, a na 7 minut przed końcem wynik ustalił Vladlen Yurchenko.