Puchar Walii: Awans The News Saints, bramka Adriana Cieślewicza

Aktualizacja: 27 sty 2019, 16:14
27 sty 2019, 10:26

The New Saints pokonało na wyjeździe Airbusa Broughton 5:2 w meczu IV rundy Pucharu Walii, a jedną z bramek dla gości zdobył Adrian Cieślewicz.

Przyjezdni po 17.minutach prowadzili już 2:0 po bramkach Dannego Redmonda oraz Blaina Hudsona. Gospodarze bramkę kontaktową zdobyli w 18.minucie, a własnego bramkarza pokonał Chris Marriott. Na początku drugiej połowy przewagę The News Saints podwyższył Dean Ebbe, a w 76.minucie gospodarze odpowiedzieli bramką Lewisa Buckleya. W końcówce czwartą bramkę zdobył Greg Draper, a wynik spotkania ustalił w 90.minucie z rzutu karnego Adrian Cieślewicz.

W obecnym sezonie 28-letni napastnik wystąpił w piętnastu spotkaniach w których zdobył zaledwie dwie bramki.

Airbus Broughton FC – The New Saints 2:5 (1:2)
Marriott 18 (s), Buckley 76 – Redmond 10, Hudson 17, Ebbe 49, Draper 85, Cieślewicz 90 (k)