Pyunik Erywań pokonał Cracovię w spotkaniu towarzyskim!

2 lip 2019, 20:01

Po porannej porażce z mistrzem Albanii Partizani Tirana 0:1, podopieczni Michała Probierza przegrali z armeńskim Pyunikiem Erywań 0:1. W pierwszym składzie Pasów wystąpiło kilku rezerwowych graczy.

To nie był udany dzień dla piłkarzy Pasów. Dwie porażki z niezbyt znanymi w Europie klubami, zdecydowanie nie są powodem do dumy. Mimo, że to tylko sparingi wśród kibiców Cracovii może zapanować lekki niepokój, bowiem już w przyszłym tygodniu klub przystąpi do eliminacji Ligi Europy.

Jedyną bramkę w popołudniowym sparingu zdobył w 60. minucie Stanisław Jefimow. Pomimo starań krakowskiego klubu, wynik w dalszej części spotkania nie uległ zmianie.

2 lipca 2019, godz. 18.00 – spotkanie towarzyskie

Cracovia 0:1 Pyunik Erywań

Stanisław Jefimow 60′

Cracovia: Lukáš Hroššo (56 Adam Wilk) – Daniel Pik, Niko Datković, Michał Helik, Dorian Pituła, Mateusz Pieńczak, Matheus Santos, Sebastian Strózik, Sylwester Lusiusz, Rubio, Filip Piszczek.

Od 46. minuty grali także: Ołeksij Dytiatjew, David Jablonský. Od 56. minuty grał także: Patryk Zaucha. Od 71. minuty grali także: Bojan Čečarić, Damian Dąbrowski