Strona główna Piłka nożna PZPN komentuje zamieszanie z biletami, dobra wiadomość dla kibiców!

PZPN komentuje zamieszanie z biletami, dobra wiadomość dla kibiców!

0
PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wydał oficjalny komunikat w sprawie biletów na mecze reprezentacji z Portugalią i Włochami. Związek wysłuchał argumentów kibiców i udostępnił możliwość własnego wydruku zakupionych biletów.

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych wybuchła afera związana ze sprzedażą biletów na mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Oburzenie kibiców wywołały nie ceny wejściówek na starcia z Portugalią i Włochami, a dołączone do nich opłaty dodatkowe. Za sam wydruk oraz dostarczenie biletu Polski Związek Piłki Nożnej liczył sobie aż 40 złotych.

W rozmowie z WP Sportowe Fakty całą sprawę skomentował rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski:

– Sprzedaż ponad 50 tys. biletów pocztą to duża operacja logistyczna. Cena obejmuje wydrukowanie, spakowanie oraz przesłanie karty wstępu. 40 zł to kwota całościowa, więc jeśli ktoś w jednym zamówieniu odbiera większą liczbę wejściówek, ta opłata nie wzrasta.

Na szczęście PZPN postanowił wyjść naprzeciw kibicom reprezentacji i zmienił krytykowane zasady, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie:

„Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom kibiców Polski Związek Piłki Nożnej udostępnił możliwość wydruku własnego zakupionych biletów na mecze reprezentacji Polski z Portugalią i Włochami. Wydruk biletów jest bezpłatny” – poinformował PZPN

Październikowe starcia biało-czerwonych w ramach Ligi Narodów odbędą się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Polacy zmierzą się z Portugalią już 11 października, a trzy dni później podejmą Włochów.

Komentarze