Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Radosław Majecki przedłużył kontrakt z Legią Warszawa

Radosław Majecki przedłużył kontrakt z Legią Warszawa

0
Foto: Jagiellonia.pl

Radosław Majecki o pięć lat przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. Dotychczasowa umowa młodego bramkarza obowiązywała do końca obecnego sezonu.

18-latek szeregi stołecznego klubu zasilił w 2014 roku. W obecnym sezonie reprezentuje barwy Stali Mielec, do której został wypożyczony. Mimo młodego wieku, jest jednym z kluczowych postaci pierwszoligowego zespołu. Podczas rundy jesiennej rozegrał łącznie 19 spotkań, a w siedmiu z nich zachował czyste konto. Co warto dodać, mowa o młodzieżowym reprezentancie Polski.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem nową umowę z Legią. Teraz zrobię wszystko by udowodnić, że zasłużyłem na zaufanie jakim obdarzył mnie klub. Bramkarz powinien być szalony? To tylko stereotypy. Ja chcę zachować chłodną głowę i spokojnie pracować na swoją szansę. Święta dopiero za dwa dni, ale ja już dostałem najpiękniejszy prezent – powiedział Radosław Majecki w rozmowie z dziennikarzem portalu Legia.com.

Nowa umowa młodego golkipera będzie obowiązywała do końca sezonu 2022/2023. Przy Łazienkowskiej mówi się, że to właśnie on zastąpi Arkadiusza Malarza między słupkami Legii.

Komentarze