Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Radosław Osuch ma pomysł jak przyciągnąć ludzi na stadion

Radosław Osuch ma pomysł jak przyciągnąć ludzi na stadion

0

Radosław Osuch stwierdził, że kluby w Polsce mają ogromne kłopoty z frekwencją na stadionach. Wpadł na pomysł jak temu zaradzić.

W Polsce w zasadzie wszędzie spada frekwencja na trybunach i to nie jest tylko nasz problem. W stosunku do poprzedniej rundy jest to przynajmniej o kilkanaście procent w dół. Czasami niektóre kluby rozdają bilety za złotówkę i to w ilościach nawet kilku tysięcy. Potem pojawiają się zarzuty kiboli, że wejściówki kibice mają za darmo. Dlatego teraz chcę w Polsce promować mój autorski pomysł, w którym zamiast rozdawać bilety za złotówkę, to damy taką wejściówkę temu, kto kupi dla dzieci z domu dziecka słodycze za dziesięć złotych i wrzuci je do specjalnego kartonu – powiedział Osuch.

Na końcu wypowiedział się o szansach utrzymania się Zawiszy w Ekstraklasie. – W rundzie jesiennej było za dużo obcokrajowców z jednego kraju, a ponadto czołowych graczy dopadły długie kontuzje. Teraz zrobimy wszystko, aby uratować byt w T-Mobile Ekstraklasie, gdyż ten cel jest teraz dla nas najważniejszy – dokończył szef Zawiszy.

Komentarze