Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Rafał Wolski chce odejść z Lechii już zimą!

Rafał Wolski chce odejść z Lechii już zimą!

0

Pomocnik reprezentacji Polski oraz Lechii Gdańsk – Rafał Wolski nie pojedzie z drużyną na zgrupowanie w Turcji. Jak poinformował “Przegląd Sportowy” zawodnik chciałby odejść z drużyny już zimą.

Oprócz Wolskiego na zgrupowanie nie pojedzie także Michał Nalepa oraz Grzegorz Kuświk, powody ich pozostania w Gdańsku są jednak inne. Nalepa zostanie na pomorzu z powodu decyzji trenera Adama Owena, a Wolski zaś pozostanie w domu z powodu chęci odejścia z Lechii.

Niestety, ofert za 25-latka praktycznie nie ma, a prezes Biało-Zielonych nie zgodzi się na pierwszą-lepszą propozycję. Jedyne zainteresowanie wyraziła Legia Warszawa, ale pieniądze były zbyt marne by w ogóle siąść do rozmów.

Pomocnik będzie miał teraz dużo czasu na przemyślenie, jak widzi swoją przyszłość. Klub z Gdańska postanowił, że nie zabierze zawodnika na zgrupowanie. Wszystko wskazuje na to, że 25-latek odejdzie z Lechii jeszcze zimą, klub czeka jedynie na sensowną ofertę. To mogłoby uratować wyjazd na mundial dla Wolskiego, który już stoi pod dużym znakiem zapytania. Kontrakt Wolskiego z klubem jest ważny do czerwca 2019 roku.

Komentarze