Remis Bayernu Lewego z Fortuną Kamińskiego

24 lis 2018, 17:31

Bayern z Robertem Lewandowskim zremisował z Fortuną Düsseldorf przed własną publicznością 3:3. Polski napastnik popisał się piękną asystą przy bramce Müllera.

Mecz od mocnych uderzeń rozpoczęli Bawarczycy. Już po 20 minutach prowadzili 2:0. Pierwszą bramkę strzelił Sule w 17. minucie a po trzech wynik podwyższył Müller. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę kontaktową strzelił Dodi Lukebakio. Później okazało się, że to dopiero początek jego popisu na Allianz Arenie.

W drugiej połowie ponownie jako pierwszy strzelił Bayern. Swoje drugie trafienie zaliczył Müller. Piękną asystę przy tym trafieniu miał Lewandowski, który piętą zagrał do Niemca. W 78. minucie goście ponownie złapali kontakt. bramkę strzelił Lukebakio. Kiedy wydawało się, że Bawarczycy dowiozą zwycięstwo do końca spotkania, w jednej z ostatnich okazji hattricka zaliczył bohater Fortuny, czyli Dodi Lukebakio.

Robert Lewandowski i Marcin Kamiński rozegrali pełne 90 minut w swoich zespołach.