Skromna wygrana Bayernu. “Lewy” bez gola

Aktualizacja: 21 lip 2015, 19:50
21 lip 2015, 15:53

Bayern Monachium po festiwalu bramkowym przeciwko Valencii dziś mierzył się towarzysko z Interem Mediolan. Bawarczycy mieli wielką przewagę, ale zwyciężyli zaledwie 1:0.

Podopieczni Pepa Guardioli mieli ogromną przewagę co może pokazać chociażby procentowe posiadanie piłki(68:32) oraz statystyka oddanych strzałów(17:2)! Niestety, ani Robert Lewandowski, ani żaden inny zawodnik mistrzów Polski nie był w stanie do 81. minuty wbić futbolówki do bramki mediolańczyków. Udało się to dopiero na 10 minut przed końcem spotkania Mario Goetze, który wszedł na pole gry w 46. minucie.

Kapitan reprezentacji Polski został zmieniony w 73. minucie przez Juliana Greena. Co ciekawe obie drużyny w całym meczu dokonały aż..21 zmian!