Remis drużyny Polaka w Bundeslidze

15 sie 2015, 18:01

Hannover 96 zremisował z Darmstadt w kolejce inaugurującej rozgrywki niemieckiej Bundesligi 2:2 (0:1). Od 73 minuty w ekipie Hanoweru grał polski napastnik, Artur Sobiech.

Hannover 96′ zremisował w pierwszej kolejce Bundesligi z beniaminkiem z Darmstadt 2:2. W pierwszej połowie na prowadzenie drużynę gospodarzy wyprowadził Heller w 31 minucie. Jednak zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Benschop strzelił bramkę dającą remis Hannowerowi w 46 minucie. W 54 minucie skrzydłowy Heller ponownie wyprowadził Darmstadt na prowadzenie, jednak obrońca tej drużyny osiem minut później strzelił bramkę samobójczą.

Od 73 minuty w drużynie Hannoweru grał Artur Sobiech. Polak jednak bramki nie strzelił, w dodatku otrzymał żółtą kartkę za podcięcie rywala w 79 minucie. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Darmstadt – Hannower 96 2:2 (1:0).

Heller 31′, 54′   Benschop 48′, Sulu 62′ (samobójcza).