Remis drużyny Radosława Majewskiego

13 mar 2016, 18:50

PAE Veria Radosława Majewskiego zremisowała na wyjeździe z Athlitikós Ómilos Iraklís 1:1 (1:1) w meczu 26. kolejki greckiej Super League.

Pierwszą połowę bardzo dobrze rozpoczęła drużyna Polaka. Veria już w 6. minucie wyszła na prowadzenie. Bramkę po podaniu Mohameda Youssoufa zdobył Dimitrios Anakoglou. Po bramce przez większą część pierwszej połowy to goście wciąż dominowali. Jednak drużynie Iraklisu udało sie doprowadzić do wyrównania w 28. minucie. Po podaniu Giorgos Saramantas piłkę do bramki wpakował Apostolos Vellios.

Po przerwie mecz bardziej się wyrównał. Oba zespoły stworzyły sobie po kilka sytuacji strzeleckich, jednak nie zobaczyliśmy już żadnej bramki. Iraklis zremisował z Verią 1:1.

Radosław Majewski wyszedł w podstawowym składzie drużyny gości i rozegrał pełne 90 minut.