Remis Leicester, Wasilewski na ławce

22 lut 2015, 17:07

Leicester City zremisował w wyjazdowym meczu Premier League z Evertonem 2:2. Marcin Wasilewski cały mecz oglądał z ławki rezerwowych.

Pierwsza połowa była dość nudna, jednak obraz gry zmienił się po przerwie. W 57 minucie po asyście Romelu Lukaku Steven Naismith wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Później jednak dwie bramki strzeliła drużyna polskiego obrońcy. W 63 minucie David Nuggent wyrównał, a w 70 minucie Esteban Cambiasso po podaniu Jamie Vardy’ego dał prowadzenie gościom. Gospodarzom jednak udało się doprowadzić do remisu. W zasadzie ta sztuka udała się piłkarzowi…Leicesteru. Matthew Upson próbował wybić piłkę głową, jednak skierował ją do własnej bramki.

Everton zajmuje 12. miejsce i ma 28 pkt, zaś Leicester jest ostatni i ma zaledwie 18 oczek. Do bezpiecznego miejsca brakuje im 4 pkt.

Everton – Leicester City 2:2 (0:0)
1:0 – Steven Naismith 57′
1:1 – David Nugent 63′
1:2 – Esteban Cambiasso 70′
2:2 – Romelu Lukaku 88′