Remis Napoli w hicie grupy C Ligi Mistrzów

6 lis 2018, 22:55

Napoli wciąż niepokonane w Lidze Mistrzów. Po bardzo dobrym spotkaniu wicemistrz Włoch zremisowało z PSG 1:1.

Pierwszą bramkę kibice na Stadio San Paolo zobaczyli w drugiej minucie doliczonej do pierwszej połowie spotkania. Mbappe podał piłkę do Bernata, który pokonał Ospine.

Stracona bramka nie załamała Napoli. Gospodarze od początku drugiej połowy ruszyli do ataków. Udało im się wyrównać w 65. minucie, kiedy Lorenzo Insignie bezbłędnie wykorzystał rzut karny. Była to już jego trzecia bramka w tej edycji Ligi Mistrzów.

Z polskich zawodników na boisku w Neapolu zobaczyliśmy tylko Piotra Zielińskiego. Wszedł on na murawę w 71. minucie zastępując Ruiza. Arkadiusz Milik pełne spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Po czterech kolejkach Ligi Mistrzów Napoli z 6 punktami prowadzi w tabeli grupy C.