Remis Rennnes. Nieskuteczny Grosicki

26 wrz 2015, 22:38

Rennes w spotkaniu 8. kolejki Ligue 1 zremisowało z Troyes 1:1. Od pierwszej minuty na boisku oglądaliśmy Kamila Grosickiego.

Kamil Grosicki dobrą dyspozycją na treningach oraz niezłą zmianą w poprzednim spotkaniu dał wyraźny znak swojemu trenerowi, że nie zamierza odpuszczać walki o pierwszy skład. Polak w spotkaniu ligowym z Troyes dostał szansę od Montaniera występu od pierwszej minuty. Grosicki od samego początku wykazywał się wielką chęcią do gry. W 6. min. spotkania Polaka miał sytuacje sam na sam, ale niestety chybił. W 11. min prowadzenie objęli goście, a bramkę zdobył Pi. Nasz skrzydłowy dośrodkowywał jeszcze kilka razy z rzutu rożnego, ale żadne z tych dograń nie przyniosło gospodarzom bramki.

W drugiej części gry Grosicki również stanął przed szansą zdobycia bramki, ale i tym razem nie trafił. W 66. min Polak został zmieniony przez Boga. Pięc minut później Rennes wyrównało stan rywalizacji. Jak się okazało ostatnią już bramkę w meczu zdobył Diagne.