Remis Sevilli Krychowiaka na inauguracje sezonu

21 sie 2015, 22:59

Sevilla zremisowała na wyjeździe z Malagą 0:0 w meczu inauguracyjnym Primera Division 2015/2016. Piłkarze Sevilli mecz zakończyli w “10”. Grzegorz Krychowiak na boisku spędził całe 90 minut.

Pierwsza polowa zaczęła się bardzo ciekawie dla gospodarzy. Piłkarze Malagi mieli 11 strzałów na bramkę rywali, w tym dwa celne. Sevilla miała z kolei siedem strzałów i tylko jeden celny. Okazję na pierwszego gola w nowym sezonie La Liga miał Grzegorz Krychowiak, który z główki uderzył nad poprzeczką.

Druga połowa znowu była bardzo udana dla gospodarzy. Piłkarze Sevilli grali w “10”, ponieważ w 69. minucie spotkania drugą żółtą kartkę dostał N’Zonzi. Sevilla jednak nie poddała się i przez ponad kwadrans zdołała uratować remis z Malagą.

Składy:

Malaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Albentosa, Boka – Darder (85′ Juanpi), Tissone – Amrabat, Cop (67′ Duda), Ricardo Horta (80′ Juankar) – Charles.

Sevilla FC: Beto – Coke, Rami, Krychowiak, Tremoulinas – Iborra, N’Zonzi – Reyes (65′ Konoplianka), Banega (73′ Mariano), Vitolo – Gameiro (81′ Immobile).

Sędzia: Alvarez Izquierdo.