Remis Verii, asysta Majewskiego

22 lut 2016, 20:27

Veria Radosława Majewskiego zremisowała 1:1 z Panioniosem Ateny w meczu 23. kolejki greckiej Super League. Były reprezentant Polski zaliczył asystę.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy przed rozpoczęciem meczu nie byli faworytem. W 23. minucie po asyście Radosława Majewskiego piłkę do bramki wpakował Hiszpan, Ivan Malon.

Goście wyrównali w drugiej połowie, a dokładnie 13 minut przed końcem meczu. Gola na wagę remisu zdobył 22-letni grecki napastnik, Anastasios Bakasetas.

W tabeli greckiej Super League z ogromną przewagą prowadzi Olympiakos Pireus. Panionios jest 4. co premiuje go grą w Lidze Europy, z kolei Veria Polaka z dorobkiem 24 punktów znajduje się tuż nad strefą spadkową.