Remis w Bytowie

Aktualizacja: 23 wrz 2015, 20:04
20 wrz 2015, 18:50

Bytovia Bytów zremisowała u siebie z Zawiszą Bydgoszcz 2:2 w meczu 9. kolejki I. ligi.

Po pierwszej połowie piłkarze Mariusza Rumaka spodziewanie prowadzili 1:0 po bramce Kamila Drygasa z rzutu karnego. Jednak po ponad dwudziestu minutach drugiej części gry to gospodarze, po bramkach Łukasza Wróbla(z karnego) i Janusza Surdykowskiego byli w lepszej sytuacji. Gdy wydawało się, że wynikiem 2:1 zakończy się spotkanie, Sylwester Patejuk w doliczonym czasie gry wyrównał.

Podopieczni Tomasza Kafarskiego mają 13 pkt w lidze i zajmują 7. miejsce. Razem z Dolcanem Ząbki mają najmniej porażek(jedną). Zawisza jest 3. i ma na koncie dwa punkty więcej.

Bytovia Bytów 2:2 Zawisza Bydgoszcz
Łukasz Wróbel 56′ (k), Janusz Surdykowski 68′-Kamil Drygas 26′ (k), Sylwester Patejuk 90′

Bytovia:Gerard Bieszczad-Łukasz Wróbel, Krzysztof Bąk, Marek Opałacz-Adrian Chomiuk (46′ Robert Mandrysz), Wojciech Wilczyński, Bartłomiej Poczobut, Mariusz Kryszak (46′ Michał Jakóbowski), Dawid Kort-Janusz Surdykowski, Mateusz Klichowicz (87′ Maciej Szewczyk)

Zawisza:Łukasz Sapela-Jakub Smektała, Łukasz Nawotczyński, Tomasz Wełnicki, Krzysztof Nykiel-Sebastian Kamiński (64′ Sylwester Patejuk), Maciej Kona (75′ Wasił Panajotow), Kamil Drygas, Mica, Jakub Łukowski-Szymon Lewicki (83′ Arkadiusz Gajewski)